Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Ty mozesz w 100% powiedzieć jakbys sie zachowal w takiej sytuacji? Bo ja nie i większość ludzi tez nie. Poza tym jak sie wchodzi na przejscie to trzeba uwazac, a jak sie rozmawia przez telefon tzn ze nir zachowała ostroznosci
POŁA ne zachował SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI dojeżdzając do przejścia dla pieszych,pomijając to że ogólnie to sQrwysyn był nachlany jak stodoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panstwo w stanie rozkładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornicy kradną. Sędziowie są skorumpowani. Policjanci zabijają ludzi. CO TO ZA KRAJ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornicy kradną. Sędziowie są skorumpowani. Policjanci zabijają ludzi. CO TO ZA KRAJ???!!!
Matoły- ta głupsza część naszego sPOłeczeństwa takich sobie wybrała i trwa TO już osiem lat !!!  kiedy będzie dość ???  ciężko to będzie naprawić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba jakiś żart,mam nadzieje że prokurator założy apelacje i łachudra dostanie tyle co powinien tj 12lat do siedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matoły- ta głupsza część naszego sPOłeczeństwa takich sobie wybrała i trwa TO już osiem lat !!!  kiedy będzie dość ???  ciężko to będzie naprawić !!!
Dla ciebie może i głupsza, ale ja jestem zdania że mądrzejsza bo wyprowadzili resztę w pole obiecując dobrobyt, sprawiedliwość i ludzie złapali się na ten lep, i teraz mamy obiecanki , cacanki a głupiemu radość , myślę że musimy zaczekać cierpliwie , i pokazać że czas ich się skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do rodziny zabitej studentki: oko za oko ząb za ząb!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba jakiś żart,mam nadzieje że prokurator założy apelacje i łachudra dostanie tyle co powinien tj 12lat do siedzenia
 Mylisz się. Prokurator żądał ledwo 5 lat więzienia. 4 czy 5 ... to i tak jest nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyny "plus" w calej tej sprawie to to ze Monika i Witold B. przeprosili rodziców zmarłej Kasi. tylko tyle bo kara jest śmieszna  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszny wyrok tej tragedii!!!!!!!!Jak by to zrobil zwykly szary człowiek dostal by 12-latek i10 lat zakazu prowadzenia pojazdow mechanicznych.A ze to był policjant to jest jak jest.Paranoja!!!!!!
Przestań pier***ić i dorabiać do tego teorie spiskowe.  W Kamieniu Pomorskim "szarak" zabił 6 osób pod wpływem śrdków odurzających i dostał raptem 12,5 roku.         wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sad-wydal-wyrok-dla-Mateusza-S-sprawcy-wypadku-w-Kamieniu-Pomorskim,wid,16976596,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nie założyli ze był pijany skoro uciekł ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już nachlany poła ucieka z miejsca zbrodni to co ma zrobić zwykły i trzeżwy kierowca szambiarki lub autobusu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za psa dają 2 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może sędziemu ktoś rozjedzie dziecko ???? to wtedy otrząsnie się nasza władza wykonawcza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty mozesz w 100% powiedzieć jakbys sie zachowal w takiej sytuacji? Bo ja nie i większość ludzi tez nie. Poza tym jak sie wchodzi na przejscie to trzeba uwazac, a jak sie rozmawia przez telefon tzn ze nir zachowała ostroznosci
 
A Ty mozesz w 100% powiedzieć jakbys sie zachowal w takiej sytuacji? Bo ja nie i większość ludzi tez nie. Poza tym jak sie wchodzi na przejscie to trzeba uwazac, a jak sie rozmawia przez telefon tzn ze nir zachowała ostroznosci
  PAŁOM powinien być wstęp wzbroniony na to forum. DO BUDY !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witek B...   te 4 lata ocalą mu życie, bo potem nie wiadomo jaki los go czeka.. Oj Wituś Wituś ludzie i wyrzuty sumienia nie dadzą Ci spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali, puste krzesła normalnie . Jako policjant złożył przysięgę by chronić obywateli itp. a tu taki wyrok i 6 lat zakazu. Dożywotnio zakazać prowadzenie pojazdu. Należy mieć tylko nadzieje, że w kryminale już się nim "odpowiednio zaopiekują" inni więźniowie. Jedyne pocieszenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu ojca odczekałbym spokojnie te 4 lata, uspokoić się, wyciszyć ...   Kiedy wyrok minie zatankować do pełna i czekać na "okazję".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekspert przyjmuje, że Witold B. mógłby uniknąć potrącenia, ale musiałby zauważyć studentkę z odległości 38 metrów, gdy wchodziła na zebrę. Biegły twierdzi, że w każdym wariancie Kasia zachowała się nie tak, jak powinna, choć to Witold B. przekroczył dozwoloną prędkość - przy ograniczeniu do 50 km/godz. jechał 58-65 km/godz. Nastolatka mogła zobaczyć nadjeżdżającego volkswagena, skoro auto miało włączone światła i było dobrze widoczne. Nie musiała wchodzić na pasy. Jeśli kierowca passata widział pieszą wkraczającą na przejście, to zachował się nieprawidłowo, bo nie hamował. Jeśli jednak zauważył ją dopiero wtedy, gdy była w zasięgu jego świateł, to brak hamowania nie miał już wpływu na przebieg zderzenia. Było za późno.Biegły rozgrzesza też Witolda B. z tego, że nie zwolnił przed pasami. Dlaczego? Takie zachowania prowadzą - zdaniem specjalisty - do zakłóceń w płynności ruchu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to polska sprawiedliwość..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...